DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN %
İstanbul
°

KALAN SÜRE

Şiddetli PSM’de Bu Hafta; 7-13 Kasım

ABONE OL
Haziran 28, 2023 02:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Zorlu PSM’de bu hafta, bu sene 10. yılını kutlayacak olan Brand Week İstanbul, 7-11 Kasım tarihlerinde “Time to Reset” teması ile iştirakçileriyle buluşmaya hazırlanırken, folk müziğin pagan mitolojisi ile en hoş birlikteliği olan Faun, 100 Metal katkılarıyla birinci İstanbul konseri için 12 Kasım Cumartesi akşamı Güçlü PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak. Dünyanın en sevilen müzikallerinden biri olan “Damdaki Kemancı” ise Talimhane Tiyatrosu iş birliği ile 12 Kasım akşamı son kere Güçlü PSM’de temsil verecek. Öte yandan Radyo Eksen’den Gülşah Güray ve takımının müzik kreasyonlarını görsel kıssalarla birleştirip eş vakitli irtibat yarattığı “İstanbul Vortex” isimli yeni program serisi bu hafta dinleyicilerle buluşmaya hazırlanırken birbirinden hoş çocuk aktiflikleri de bu hafta Şiddetli PSM’de 7’den 70’e tüm izleyicilerini bekliyor.

BRAND WEEK ISTANBUL // 7-8-9-10-11 KASIM // ŞİDDETLİ PSM // 10.00

EMEA bölgesinin en büyük marka ve iş dünyası şenliği Brand Week Istanbul, yaratıcı dünyanın başkanlarını ve pazarlama duayenlerini bu sene “Time to Reset” teması çatısında bir ortaya getiriyor. Yaratıcı sanayileri, markalar dünyasını, hem toplumu hem de bireyi odağına alan, yarına yönelik iç görüleri farklı disiplinlerden uzmanlarla masaya yatıran Brand Week Istanbul, 7-11 Kasım tarihlerinde Güçlü PSM’de gerçekleşecek.

Geleceğin taraf veren trendlerini ve ilham verici kıssalarını, lokal ve küresel isimlerin sunumlarıyla iştirakçilerle buluşturacak olan şenlik; paneller, atölye çalışmaları, akademik seminerler, söyleşiler, marka lansmanları, networking buluşmaları, ödül merasimleri ve stantlarıyla bireyin ve toplumun mana dünyasına ve iktisada taraf vermeye devam edecek.

Kapı Açılış: 10.00

Etkinlikler: *çeşitli saatlerde

Bilet Fiyatları:

*değişkenlik göstermektedir

ANIL ŞALLIEL 166 DAYS // 12 KASIM // touché // 21.00

Cazın üretken isimlerinden Anıl Şallıel, 12 Kasım’da solo albüm projesi olan 166 Days ile touché’de olacak. Türkiye’deki yeni jenerasyon cazın en üretken temsilcilerinden biri olan saksafoncu Anıl Şallıel’in birinci solo albüm projesi olan “166 Days”, dünyanın çeşitli kentlerinden esinlenerek dinleyiciyi kültürler ortası bir seyahate davet ediyor.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺154,00

100 METAL SUNAR: FAUN İSTANBUL // 12 KASIM // TURKCELL SAHNESİ // 21.30

Folk müziğin pagan mitolojisi ile en güzel birlikteliği Faun, 100 Metal katkılarıyla birinci İstanbul konseri için 12 Kasım Cumartesi akşamı Güçlü PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak. Faun 1998’de kurulan pagan folk ve Orta Çağ müziği yapan bir Alman kümesidir. Küme üyeleri Faun’un kendine has biçimini, eski enstrümanları kullanarak ve vokalleri müziğin merkezinde tutarak oluşturuyor. Faun müzik kelamlarını Almanca, Latince, Yunanca ve kimi İskandinav lisanları başta olmak üzere çeşitli lisanlarda yazıyor ve bu kelamları Kelt arpı, İsveç arpı, hurdy-gurdy, gayda, cittern, flüt üzere enstrümanlarla eşsiz bir müziğe dönüştürüyor.

Kapı Açılış:20.00

Etkinlik:21.30

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş – Ayakta : ₺357,50

DAMDAKİ KEMANCI // 12 KASIM // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ //20.30

Dünyanın en sevilen müzikallerinden biri olan Damdaki Kemancı, Talimhane Tiyatrosu iş birliği ile 12 Kasım akşamı son sefer Kuvvetli PSM’de temsil verecek. Damdaki Kemancı, Türk müziğinin en değerli kompozitörlerinden Nevit Kodallı’nın, bu birinci sahneleme için kaleme aldığı Türkçe sözlerle devam ediyor. Ayrıyeten, devrin üslubuna yakın olarak, Türk tiyatrosunun en bedelli oyun muharrirlerinden Güngör Dilmen’in, Devlet Tiyatroları için çevirdiği metin kullanılıyor. Daha evvel izleyenler için yeni bir renk, izlemeyenler için tekrar bir fırsat olacaktır.

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları;

1. Kategori: ₺198,00

2. Kategori: ₺165,00

İSTANBUL VORTEX // 12 KASIM // 100 STUDIO // 22.00

Vortex, Radyo Eksen’den Gülşah Güray ve takımının müzik kreasyonlarını görsel kıssalarla birleştirip eş vakitli irtibat yarattığı ve AC/DC, Metallica, Placebo, Nirvana yanı sıra Santigold, House of Pain, Moby, Empire of the Sun ve Robyn üzere başarılı müzisyenlerin müziklerini duyabileceğimiz bir aktiflik serisi olarak 12 Kasım akşamı dinleyicileriyle buluşuyor.

Kapı Açılış: 21.00

Etkinlik: 22.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış 1. Devir: ₺99,00

BABYCONCERTS: MEVSİMLER-SONBAHAR // 12-13 KASIM // SKY LOUNGE // 11.00

Sezon boyunca mevsimler konseptiyle Kuvvetli PSM’de yer alacak konser serisinin birincisi olan “Sonbahar”, Ekim ayında başlıyor. Dört müzisyenin canlı performansı ile gerçekleşecek klasik müzik konserinde küçük sanatseverler A.Vivaldi, W.A.Mozart, G.Rossini, G.Bizet üzere dünyaca ünlü bestekarların yapıtlarını bir sonbahar masalının içinde dinleme imkanı bulacak. Vivaldi’nin ünlü Dört Mevsim’inden kesimlere yer verilecek programda minikler gerçek bir balerinle de yakından tanışacak. 11:00’da başlayacak “Sonbahar” programı 0-4 yaş ortası miniklerin iştiraki için planlanmış olup, mecburilik aranmayarak farklı yaştaki her çocuğa da açık olacaktır.

BABYCONCERTS: MEVSİMLER-SONBAHAR Kapı Açılış: 10.30

BABYCONCERTS: MEVSİMLER-SONBAHAR Etkinlik: 11.00

BABYCONCERTS FOR KIDS Kapı Açılış: 13.30

BABYCONCERTS FOR KIDS Etkinlik: 14.00

Bilet Fiyatları:

Üç Kişilik (1 Yetişkin +2 Çocuk yahut 2 Yetişkin+ 1 Çocuk): ₺475,00

İki Kişilik (1 Yetişkin + 1 Çocuk): ₺316,50

Tek Kişilik (12 Yaş ve Üstü): ₺178,00

CAN’IN SİHİRLİ DÜNYASI // 13 KASIM // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 12:00

“Geçmişin içinden gelen Gökkuşağı Ülkesi İnsanları, güzelliğin değerini bilmeyip onu yitirmeye başladıklarında sonsuz parlaklık ve hoşluktaki Gökkuşaklarını kaybetmeye başlarlar. Dünyanın onlara biricik armağanı olan gökkuşaklarını yine ülkeye getirmek için içlerindeki yeterliliği ortaya çıkaracak birine gereksinim vardır. Bilir Nine’nin seçeceği bu kurtarıcı ile ülkelerinin tekrar rengarenk bir hal almasını beklerler. Bir efsaneye dönüşerek lisandan lisana dolaşan bu tılsımlı kıssa ile gökkuşağına kavuşma arayışı, her sene gerçekleşen Gökkuşağı Şenlikleri’yle bir ritüele dönüşür. Öykümüzün kahramanı Can’a armağan edilen 4 sihirli oyuncak, bizi Can’ın fantastik maceralarının içine atar. Kendimizi, aslında Can’ın içinde taşıması gereken 7 pahası temsil eden kral ve kraliçe ile Gökkuşağı’nın göz alıcı renklerine kavuşmasının sihirli seyahati içinde buluruz. Bu seyahat sonunda tüm renklerin kendine has kıssalarına şahit olur ve arayışı manalı kılar.” Etraf şuurunu, ahlak öğretileri ile çarpıcı ve tesirli kılan “Can ve Sihirli Dünyası”, fantastik seyahatine minikleri ve yetişkinlerin içinde uykuda bekleyen o çocuğu dahil ediyor.

Kapı Açılış: 11.30

Etkinlik: 12.00

Bilet Fiyatları;

1. Kategori: ₺220,00

2. Kategori: ₺165,00

AMADEUS // 13 KASIM // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

Peter Shaffer tarafından kaleme alınan, dünya müzik tarihinin unutulmaz bestekarları Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri’nin eşsiz kıssası “Amadeus” yeni dönem temsillerine devam ediyor. Usta direktör Işıl Kasapoğlu rejisiyle Çolpan İlhan-Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertaiment iş birliği ile tiyatroseverlerle buluşan oyunun başrollerini Selçuk Yol (Antonio Salieri), Tansu Biçer (Wolfgang Amadeus Mozart) ve Dilan Çiçek Deniz (Constanze Weber) paylaşıyor. Sahne önünde 35, sahne ardında 20 şahıstan oluşan toplam 55 kişilik dev grubuyla dönemin en çok ses getiren yapımlarından birisi olan ve sahnelendiği her oyunda tüm biletleri tükenen Amadeus, dünyada bir birinci olan çalınabilir yazı karakteri sayesinde Pazarlama ve Reklamcılık alanlarında mükafatlar kazandı. 6 “Kristal Elma” ve 4 “Felis” ile bu mükafatları alan birinci ve tek tiyatro oyunu olmasının yanında “ADC 100th Annual Awards”ta “Logo” kategorisinde ödül alarak milletlerarası alanda muvaffakiyet kazandı. XX. Direklerarası Seyirci Ödülleri’nde Direktörümüz Işıl Kasapoğlu En âlâ Direktör, Selçuk Formül Daima Mükemmeliyet, Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment En Âlâ Yapım, olmak üzere 3 kolda mükafata layık görüldü.

Kapı Açılış:19.30

Etkinlik:20.30

Bilet Fiyatları:

1.Kategori: ₺445,00

2.Kategori: ₺325,00

3.Kategori: ₺245,00

4.Kategori: ₺195,00

KUM ZAMBAKLARI // 13 KASIM // 100 STUDIO // 16.00 ve 19.00

Zorlu PSM Prodüksiyon’un Ortak Üretim kapsamında hayata geçirdiği oyunu Kum Zambakları, dönem boyunca 100 Studio’da izleyicisini bekliyor. “Kum Zambakları” insanlık tarihi boyunca çözülemeyen bayan erkek bağlantısını hem gerçek hem ironik hem de şiirsel boyutlarıyla ele alarak seyirciyi bir seyahate çıkarıyor. Tutkulu bir aşkın şiirselliğinin ve ruhları dans ettiren müziklerin yan yana geldiği bu oyun çağdaş kent hayatının içinde sıkışmış evli bir çiftin bağ sürecine tanıklık etmemizi sağlıyor. Doğayı ve hayvanların doğal hayatını yok eden insanlığın kendisiyle ve bayan erkek münasebeti üzerinden birbiriyle olan çatışmasını eğlenceli bir lisanla tartışmaya açıyor. Seyirciler aşk ve şiddet ortasında duygusal gitgeller yaşayan ve birbirini yok etmeye çalışan His ve Fikret’in hayatının farklı evrelerine tanıklık ederken insanlığın tabiatla olan bağlantını tekrar gözden geçirecek.

Kapı Açılış: 15.30 / 18.30

Etkinlik: 16.00 / 19.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: ₺143,00

Balkon – Kısıtlı Görüş: ₺110,00

Öğrenci: ₺88,00

LEVENT ERDEN İLE ZAHİRİ HAKİKAT // 13 KASIM // touché // 17.00

Teknolojisiz periyodun “Kim, Nerede, Ne ile, Ne yapıyor?” kült oyununu katılan herkesle birlikte tekrar yorumluyor. Zahiri Hakikat, sanal gerçekliğin miş’li geçmiş vakti. Daha evvel hiç duyulmamış, her gün yepisyeni, birlikte oluşturulan ve bir daha anlatılamayacak hikayeler…ler… ler… ler… Levent Erden, çocukluktan kalan metotlarla hiç anlatılmamış öyküleri iştirakçilerle birlikte 13 Kasım akşamı touché’de yeniden o anda oluşturmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 16.30

Etkinlik: 17.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺121,00

KAAN SEKBAN SAÇMALAR // 13 KASIM // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 18:00

Plaza hayatından cast ajanslarına dünyanın en saçma seyahatine hazır mısınız? 10 yıl boyunca kurumsal hayatta bir plaza insanı olarak çalıştıktan sonra yurt dışında oyunculuk eğitimi alıp beyaz yakalı hayata veda eden Kaan Sekban, kendi odasından yaptığı talk gösterileri bir adım öteye taşıyarak seyirci karşısına çıkıyor ve plaza hayatından cast ajanslarına, beyaz yaka dramlarından toplumsal medyadaki davranış bozukluklarına kadar kendine has üslubuyla saçmalıyor.

Kapı Açılış: 17.00

Etkinlik: 18.00

Bilet Fiyatları;

1. Kategori : ₺275,00

2. Kategori : ₺220,00

3. Kategori : ₺165,00

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.